تاریخچه راهکار گستران

اعضای تیم راهکار گستران همزمان با تحصیل کار خود را در ضمینه طراحی وب سایت، برنامه نویسی تحت وب و همچنین در ضمینه شبکه های کامپیوتر و امنیت شروع کردند. پس از مدتی برای سازماندهی و هدفمند کردن فعالیت های تیم و همچنین با توجه به نیاز بازار کار و آینده ای که برای تجارت الکترونیک و حوزه آی تی پیش بینی کرده ایم به صورت تخصصی، بعد از گذراندن دوره های آموزشی و با توجه به تجربه های کاری گذشته وارد حوزه تجارت الکترونیک شده و پس از تاسیس شرکت، در تاریخ ۷/۷ سال ۱۳۹۴ و با برند تجاری راهکار گستران کار خود را آغاز نمودیم .

خدمات گرافیکی وب سایت

راهکار گستران ، راهکارهای نوین تجارت الکترونیکی شدن

تجارت الکترونیک

تجارت الکترونیک در دنیای امروز نیازیست شناخته شده که اهمیت آن بر هیچکس پوشیده نسیت، صنعتی که در آن بنگاهای اقتصادی میتوانند خدمات، محصولات و هر آنچه قصد عرضه آن را دارند، در بستری نوین، کم هزینه و عینا پر بازده ارائه نمایند .

تجارت الکترونیک در ایران بسیار نوپا و در مراحل اولیه‌است. اما اهمیت فناوری اطلاعات باعث شده تا تدوین و اجرای قوانین و لوایح مورد نیاز در این عرصه همواره مد نظر مسئولان ایران باشد. اما به‌نظر می‌رسد با وجود برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی متعدد هنوز میزان آگاهی افراد و تجار کشور از نحوه استفاده از امکانات موجود برای تجارت الکترونیک کم است. از سوی دیگر نبود شناخت از میزان امنیت موجود در شبکه داخلی و جهانی باعث شده‌است که اطمینان لازم وجود نداشته باشد. البته برخی از فروشگاه‌های اینترنتی با استفاده از روش‌هایی مانند نماد اعتماد، تحویل درب منزل و یا گارانتی برگشت وجه سعی کرده‌اند تا اعتماد خریداران را جلب نمایند. پیشبینی می‌شود که فروشگاه‌های اینترنتی بتدریج جای خود را در میان خریداران پیدا خواهند کرد.[۱]

skubana-ecommerce-blog

هدف و آرمان مـا :

راهکار گستران با هدف توسعه تجارت الکترونیک همواره آرمان خود را با توجه به برند انتخابی در توسعه و گسترش راهکارهای تجارت الکترونیک و ایجاد بستر مناسب برای کسب و کارهای مختلف در جهت:  تبلیغات ، برندسازی ، بازاریابی و فروش در فضای مجازی برای کسب و کارهای مختلف نهاده است و امیدواریم با یاری ایزد مننان و همیاری و همکاری صاحبان مشاغل و کسب و کارهایی که می اندیشند و تجارت الکترونیک را یک نیاز می دانند نه یک ابزار صرفا تجملاتی برای گسترش تجارت الکترونیک در کشور گام برداریم.


 مطالب آموزشی و مقالات پارس تن آرا را در کانال تلگرام مـا نیز دنبال کنید!