کفش نظامی
2022-10-31

کفش نظامی

یکی از فاکتوهای مهم در نیروهای نظامی هر کشور پوشیدن لباس فرم مخصوص هر مجموعه از نظام است که شامل کلاه، پیراهن، کاپشن، شلوار و کفش می‌باشد. به مجموعه این لباس‌ها لباس فرم نظامی گفته شده و با توجه به اینکه این افراد در کدام یک از ارگان‌های نظامی کشور فعالیت دارند متفاوت از یکدیگر طراحی می‌شوند. این لباس فرم‌ها باید به گونه‌ای باشند که افراد نظامی با این لباس احساس راحتی کرده و در هر موقعیت وظیفه‌ی خود را به راحتی انجام دهند.

کفش نظامی یکی از تجهیزات ایمنی نظامیان است که جزء لباس فرم آن‌ها می‌باشد و در بین مردم به نام پوتین‌های سربازی معروف است. این کفش‌ها نوعی چکمه یا بوت می‌باشند که همه‌ی افراد نظامی و سربازان هر کشور در زمان عملیات‌های مختلف و آموزش از آن استفاده می‌کنند. کفش‌های نظامی در ابتدا کفش‌هایی سیاه رنگ با جنسی خشک بودند ولی امروزه این کفش‌ها دارای انواع مختلفی هستند که بنا به موقعیت استفاده از آن، طراحی و دوخته می‌شوند. این کفش‌ها باید مانند هر لباس نظامی دیگر از جنسی دوخته شوند که علاوه بر راحتی فرد، پاهای وی را نیز در برابر عوامل و خطرات احتمالی محافظت کنند.

شرکت پارس تن آرا تولید کننده انواع کفش های نظامی، اداری و ایمنی می‌باشد. کفش‌های نظامی پارس تن آرا، جنسی قوی داشته و خیلی مقاوم و ضد آب هستند.