کفش پرسنلی
2022-10-30

کفش پرسنلی

کفش پرسنلی معمولاً بدون بند، به شکلی ساده و با قالب مناسب پا تولید میشوند و موجبات راحتی پای افراد را در محیطهای ادارای و سازمانی فراهم میکنند. این کفشها فراتر از مشخصات ظاهری، باید از ایمنی و استحکام کافی برخوردار باشند تا بتوانند در برابر حوادث احتمالی از خود مقاومت نشان دهند؛ بنابراین باید در انتخاب و خرید این کفش‌ها دقت لازم را داشته باشید و کفشی را انتخاب کنید که متناسب با شرایط حرفه‌ای شغلی شما باشد.

زیره کفشهای پرسنلی از جنس پلیمری بادوام و بسیار مستحکم به نان پلی یورتان PU ساخته می‌شود که در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و مواد شیمیایی، مقاومت بالایی دارد و رویه آنها نیز از جنس چرم طبیعی می‌باشد. استفاده از چرم طبیعی در ساخت این کفش‌ها باعث می‌شود پاها به دلیل تهویه مناسب کمتر عرق کنند. جنس مقاوم، وزن سبک، امکان تمیز کردن آسان و سریع را نیز می‌توان از سایر ویژگی‌های کفش پرسنلی برشمرد.

مزایای کفش پرسنلی

کفش پرسنلی در دو نوع رسمی و اسپورت یا راحتی تولید و به بازار عرضه می‌شود. انتخاب این کفش‌ها به سلیقه خودتان، قوانین اداره ای که در آن مشغول به کار هستید و موقعیتی که در سازمان یا اداره دارید بستگی دارد و میتوانید متناسب با نیازهایتان یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید.

از مزایای کفش‌های پرسنلی عبارتند از:

  • افزایش ایمنی و کاهش آسیبها و خطرات احتمالی
  • ارائه ظاهری حرفه ای و متحدالشکل به کارکنان
  • تأمین راحتی بیشتر برای استفاده کنندگان
  • افزایش بهره وری و بهبود عملکرد کاری
  • مقرون به صرفه در طولانی مدت